Uus algus

“It’s never too late to become who you want to be. I hope you live a life that you’re proud of, and if you find that you’re not, I hope you have the strength to start over.” -F.Scott Fitzgerald-

„Kunagi pole liiga hilja saada selleks, kes sa tahad olla. Loodan, et elate elu, mille üle olete uhke, ja kui leiate, et te seda pole, loodan, et teil on jõudu alustamiseks. ”

Kas ma soovin tõesti väljuda oma mugavustsoonist ja alustada otsast peale? Igaüks meist võib jõuda punkti, kus praegusest olukorrast on kõrini. Sellistel aegadel võib vanast lahti laskmine ja uuesti alustamine olla parim asi.

Kui lasta lahti sellest, mis ei toiminud, mis takistas arengut, saab luua ruumi kirglikumaks, kaasahaaravamaks ja inspireerivamaks inimeseks muutumiseks.

Aga kuidas siis ikkagi otsast peale hakata? Soovitud elu loomiseks tuleb alustuseks luua kord enda ümber ja sees. Kui on harjumusi, suhteid või tegevusi, mis enam ei tööta, on parim jätta need oma elust täielikult välja. Kui see on tehtud saab paika panna uued harjumused.

Kuna enamus meist ei tea, mida tulevik toob, võib uute alguste idee heidutav tunduda. Kui aga keskenduda positiivsele mis sellega kaasneb, võib uuesti alustamine olla põnev aeg.

Internetiavarustest leiab palju kasulikku ja õpetlikku.Nagu näiteks need mõned väikesed kuid siiski väga mõjukad nõuanded muudatusteks,et puhtalt lehelt alustada.

1.Õpi midagi uut.

Teleri ees või nutitseadmetes aja kulutamise asemel õpi hoopis midagi uut. Eriala ei paku enam midagi uut? Kui oled oma tööst kõik välja võtnud või sellest lihtsalt tüdinenud, siis pole ju mõtet mugavustsoonis pikutada. Pane end proovile uuel alal.

2.Astu oma hirmudele vastu.

On hämmastav, kui paljud meie otsused põhinevad hirmudel. Me ei julge riske võtta, väldime vestlusi ja jätame võimalused kasutamata, sest kardame tulemusi. Kuid riskide võtmine mõistlikkuse piires võib elu üleöö muuta.

3.Pööra tähelepanu oma unenägudele.

Alatedavusesse sukeldumine võib olla vägagi silmiavav. Kõik inimesed ei mäleta oma unenägusid kuid oma aju on võimalik treenida.Pea oma voodi kõrval unenägude päevikut. Unenäod võivad paljastada alateadlikud lootused ja hirmud, mida me oma ärkveloleku ajal ignoreerime. Unenägude tähenduse mõistmine on nagu uue keele õppimine – see nõuab tähelepanu pööramist vihjetele, märkidele ja sümbolitele. Kuid unenäod on irratsionaalsed ning toodetud meie psüühika poolt nii et ei tasu võtta ette eluga seotud karme otsuseid kuna väike sinine mehike unes ütles nii.

4.Astu mugavustsoonist välja.

Kui tahta elus tekkinud stagnatsioonist eemalduda peab oma mugavustsoonist välja astuma. Tuleb hakata liikuma järgmise saavutatava unistuse poole. Kuid loomulikult pole vaja võtta põhjendamatult kõrgeid riske.Ikka tasapisi ja sammhaaval.

5.Harjuta igapäevaselt teadlikkust.

Kui soovid kogu oma maailma pea peale pöörata integreerige teadlikkuse harjutamine oma igapäevasesse rutiini. Meditatsioon, jooga, päeviku pidamine või hingamisharjutused ei nõua peale praeguses hetkes olemise ja pühendumise midagi. Vaid viis teadlikku sügavat hingetõmmet pingelisel päeval aitab alandada vererõhku ning taastab vaimse fookuse ja selguse.

6.Hinnake oma eelarvet.

Raha on energia nagu ka kõik muu meid ümbritsev .See on edasiviiv jõud. Et saaks elus liikuda teele mis võimaldab end paremini tunda ning olla õnnelik, peab teadma kus asuvad rahalised piirid. Kui uus elu, millest unistatakse on rannas, ei pea sinna pääsemiseks tingimata oma perekonna pärandit maha müüma. Selle asemel võiks teha endale eelarve ning plaani kuidas säästa ja oma unistused teoks teha.

7.Manifesteeri headust

Kui kaaluda uue elu alustamist peab teadma milline uus versioon sellest välja näeb. Me loome oma maailma ka siis kui me sellele üldse ei mõtle. Loome läbi alateadvuse. Kui soovida oma ellu midagi rõõmutoovat, siis tuleb mõelda sellele kümme korda päevas. Visualiseerida silme ette, meeliskleda, mõelda kuidas võiks olla. Ja nii kümme korda päevas.

Meil on ainult üks võimalus elada elu omadel tingimustel. Meil on kõik, mida vajame, et saavutada see mida loodame saada – peab lihtsalt selleni jõudma ja sellest kinni haarama!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s